קרניז תאורה

מה זה קרניז לגופי תאורה ולמה הוא חובה לעיצוב הבית?

עיצוב פנים הבית מחדש צריך לכלול בין היתר את גופי התאורה, המשפיעים בצורה משמעותית על העיצוב הפנימי של כל חלל בחדרי הבית. באמצעות התקנה של קרניז תאורה העשוי מחומרים פולימריים, ניתן לעצב את קירות הבית בצורה מהירה ויעילה בהשקעה נמוכה יחסית. במקום להשקיע אלפי שקלים בגופי תאורה תלויים, תוכלו להתקין קרניזים על גבי התקרה עם הרכבה של גוף תאורה בתוך הקרניז. התוצאה – גוף תאורה מוסתר ואלמנט תאורה מרהיב ביופיו בתהליך הדבקה קצר.

קרניזים בשיטת עשה זאת בעצמך

אם כבר יש לכם גופי תאורה המחוברים לצידי הקיר, תוכלו להתקין באופן עצמאי קרניזים העשויים מחומרי גלם איכותיים ועמידים. הקרניז העשוי מחומר פולימרי נחשב לקל משקל וקשיח מאוד ומיועד לשמש אתכם לשנים רבות. מכיוון שהוא מותקן על התקרה, כמעט ואין בלאי של החומר והוא לא בא במגע עם רהיטים או אלמנטים אחרים בבית. את ההדבקה מבצעים עם דבקים ייעודיים וחזקים במיוחד השומרים על כל קרניז מחובר בצורה מושלמת לקיר. ההדבקה מתבצעת לחלק העליון של הקיר, כאשר הקרניז מסתיר את גוף התאורה מבלי לגעת בו.

היתרון בקרניז מחומר הגלם פוליאוריטן

בחיפוש אחר קרניז תאורה, מומלץ לבחור בקרניז העשוי מחומר פולימרי איכותי הנקרא פוליאוריטן. זהו חומר ידידותי לסביבה המגיע במחיר הוגן ביחס לחומרי גלם אחרים והוא עמיד מאוד בפני מים, רטיבות ולחות גבוהה. המחיר של כל קרניז נקבע על פי מטר ובדרך כלל מוצע בגדלים של 2.4 מטר. ישנם סוגים ודגמים שונים שחלקם מתחברים רק לקיר וחלקם מתחברים הן לקיר והן לתקרה, עם מרווח גדול מספיק להסתרת גופי התאורה המחוברים לתקרה. ניתן למצוא מגוון רחב של גופי תאורת לד איכותיים המתאימים במיוחד להתקנה עם קרניז, מה שמקל עליכם את תהליך העבודה במידה ואתם רוצים לעשות את ההתקנה של כל קרניז באופן עצמאי.

חברה יבואנית מובילה לקרניז תאורה

לקבלת פרטים נוספים על רכישה של קרניז תאורה על פי מטר, צרו קשר עם חברת דקור סטאר הנחשבת לאחת החברות המובילות בתחום החיפויים הפולימריים לקירות ותקרות. החברה מציעה לכם מגוון רחב של אלמנטים איכותיים לעיצוב פנים וחוץ לבית במחירים נוחים ועם שירות משלוחים עד לבית שלכם.