הטרנדים החמים לעיצוב הבית לשנת 2017

עולם עיצוב הבית עובר שינויים תכופים וטרנדים חדשים ומקוריים כובשים מדי שנה את הענף, ואנו זוכים למגמות חדשות ומלהיבות ולשלל עיצובים מרהיבים. הטרנדים החדשים והבולטים במיוחד לשנת 2017 הם הוספת פריטים בגווני זהב כמו ידיות לארונות, תמונות בעלות מסגרות זהב, נברשות יפות בגווני זהב וכדומה, שימוש מוגבר בנישות במקומות שונים בבית, חיפויי קיר בשלל עיצובים וטקסטורות, מגמה הממשיכה משנה שעברה, התקנת קרניזים לשדרוג עיצוב הפנים ולקבלת מראה יוקרתי וייחודי, טפטים לקירות, מוצרי טקסטיל מעוצבים בהשראה של שבטים מאפריקה וג'ונגלים, ואחד הטרנדים המעניינים והבולטים הוא הוצאת המסכים ושאר אמצעי הטכנולוגיה מהסלון.

חיפויי קירות וטפטים

אם בשנים האחרונות מעצבי הפנים עשו שימוש נרחב במדבקות קיר, כעת חיפויי הקיר חוזרים למרכז הבמה, וגם הטפטים כובשים מחדש את מקומם בעולם עיצוב הבית. למעשה, בשנתיים האחרונות החל שימוש רב יותר עם חיפוי קיר וגם חיפויי קיר תלת מימד המעניקים לקיר דומיננטי בחדר מראה מפוסל כמו עיצוב גבס.

בעולם הטפטים קיימת אותה מגמה – מדביקים טפט על קיר אחד,  בשימוש בדבק אפוקסי כדי ליצור קיר מעניין.

אחד הטרנדים הבולטים בתחום הטפטים הוא המראה הטרופי ועיצובי השבטים מאפריקה. כמו כן,צבע הזהב שולט ויש מבחר חיפויי קיר שצביעתם בגווני זהב או כסף מייצרים אפקט מרהיב ביותר. ניתן לשדרג את הסלון, את חדר השינה וחללים נוספים בבית.

הטרנד החם לעיצוב הבית באמצעות חיפויי קיר הוא להשתמש בגוונים הטבעיים של החיפוי,גוונים היוצרים אווירה מרגיעה ונעימה, אנו ממליצים להשאיר את החיפויים בצבעם הטבעי.

קרניזים דקורטיביים לעיצוב הבית

גם בשנת 2017 הקרניזים נחשבים לטרנד חם, מגמה מתמשכת מהשנה החולפת, אך כעת החידוש הוא שימוש בקרניזים דקורטיביים בגוון לבן בעלי טקסטורה עדינה המקנה מראה יוקרתי. ראוי לציין כי את הקרניזים, העשויים מקלקר דחוס, ניתן להדביק בדבק מיוחד (לא דבק אפוקסי) ורצוי שיעשה זאת בעל מקצוע.. בנוסף, אחד הטרנדים החמים השנה הם רוזטות לעיטור מנורות ונברשות – שדרוג לתקרה שיוצר מראה יוקרתי ואופנתי.

שימוש בנישות

באמצעות קירות גבס ניתן ליצור חלוקה בתוך הבית ללא צורך בשיפוץ ארוך ויקר. עם זאת, הטרנד החם לשנת 2017 הוא שימוש בנישות ייעודיות גם בקירות התוחמים בין החדרים, כך ניתן לשלב גופי תאורה ופריטי נוי, וליצור נישות במראה אמנותי וייחודי.