חיפוי קרניזים

המילה "קרניז" יכולה להתייחס למספר רכיבים שונים בארכיטקטורה, אך ברוב המקרים היא מתארת את הפרטים המחוברים לתקרה של בניין או חדר. פריטים אלה משמשים להוספת עיצוב למרחב, יכולים להסתיר רכיבים מבניים מסוימים, ולעיתים קרובות משמשים גם לחיבור התאורה.

קרניזים דקורטיביים לבית

במסגרת השיפוצים הביתיים, אחת מהאפשרויות הפופולריות היא שימוש בקרניזים דקורטיביים. קרניזים דקורטיביים מאפשרים לכם להוסיף תחושה של סגנון ויוקרה לחדר, תוך שמירה על פונקציונאליות מקסימלית. מעבר לכך, הם מציעים דרך מעולה להוסיף רקע צבעוני או נגיעת עיצוב לחלל שאחרת יכול היה להיראות חסר נוכחות.

סוגים של חיפויי קרניז לבית

ישנם סוגים שונים של חיפיים של קרניזים דקורטיביים שניתן לשים בחדרים שונים בבית. לדוגמה, חיפויים דקורטיביים עשויים פלסטיק, פוליאוריטן, גבס, ואף עץ. כל חומר משמש למטרה שונה ומביא עימו את התכונות הייחודיות שלו. הבחירה בחומר תלויה בעיקר במטרה האסתטיקה של החדר ובתקציב המשתמש.

איך לעשות קרניזים?

כאשר מדובר בחיפוי קרניזים ואיך לעשות קרניזים, התהליך מתחיל עם בחירת הקרניז המתאים. הכוונה לקרניז במידה הנכונה ושהוא עשוי מהחומר המתאים ומוכן להתקנה. לאחר מכן, יש לנקות את המשטח עליו מעוניינים להתקין את הקרניז ולהסיר שאריות של צבע או חומרים אחרים. לאחר מכן, הקרניז מותקן באמצעות חומר דבק מיוחד, בהתאם לסוג החומר ממנו עשוי. אחרי שהחומר מתייבש, ניתן לצבוע או לעשות טיפולים נוספים, כמו טיח או חיפוי, כדי להגיע למראה המבוקש.

חיפוי קרניזים בארכיטקטורה העכשווית

בשנים האחרונות, ראינו שימוש רחב יותר בחיפויי קרניז בארכיטקטורה העכשווית. הם מציעים דרך להוסיף ממד נוסף לעיצוב של הבניין, מבלי להתפשר על הפונקציונליות שלו. בנוסף, הם מאפשרים שיפור במראה החיצוני של הבניין ומעניקים לו מראה מטופח ומקצועי. למרות שהם משמשים לפעמים לכמה מטרות עיצוביות, קרניזים דקורטיביים משמשים לעיתים קרובות לשילוב מרכיבים פונקציונליים בצורה אסתטית, כמו תאורה מובנית או מערכות אוורור. כל אחד מאלו יכול להוסיף ערך למרחב ולהפוך אותו לפונקציונלי ומרשים יותר.

מבחר חיפויי קרניזים שיסייעו לכם להפוך כל חלל למיוחד יותר

חיפוי קרניזים של חברת דקור סטאר הוא דרך מעולה להוסיף אלגנטיות וסגנון לכל חדר או בניין. עם מגוון רחב של סוגים וסגנונות לבחירה, ניתן למצוא את הקרניז המושלם לכל פרויקט. מזמינים אתכם לעבור על מבחר מוצרינו דרך האתר ולהנות מחיפוי קרניזים מיוחדים במחירים הוגנים