דקור סטאר    פרופילים דקורטיביים
03-5581590 רחוב המרכבה 26 ,א.ת חולון

קרניזים

 קרניזים דקורטיביים  (פרופילים) הינם דרך מושלמת להעניק טאץ אחר לעיצוב בית- בדקור סטאר תמצאו קרניזים מהודרים למראה הקלאסי או פרופילים המתאפיינים בקו נקי,קרניזים שיפה לצבוע בצבע הקירות למראה אחיד או בכלל יש  שישאירו את הקרניזים בצבעם הטבעי. נסו גם לצבוע בצבע שונה מהקיר, האפקט שבקונטרסט בשילוב הדיגום שעל הקרניז יעניק לבית מראה בלתי נשכח. אין ספק שיותר ויותר אדריכלים ומעצבי פנים מצטרפים לקהילת האוהדים של הקרניזים ולא בכדי - בעלות סבירה למדי מעניקים קריזים דקורטיביים לבית מראה יוקרתי ומעורר התפעלות. מעבר לערכם העיצובי משמשים הפרופילים גם לכיסוי סדקים,העברת חוטי חשמל בצורה דקורטיבית, גם פונקציונלי וגם מעוצב. הקרניזים שלנו מגיעים במגוון דוגמאות ולמגוון שימושים - קרניזים לתיקרה או למרווח בין התיקרה לקיר,פרופילים לקירות לפאנלים ולאמצע קיר הכל לפי הצורך ולפי הטעם.
בין אם אתם אדריכלים,לקוחות פרטיים או קהל מוסדי,תמצאו באתר שלנו וכן באולם התצוגה המרשים של דקורסטאר מגוון קרניזים שלא יותיר אתכם אדישים...


קרניזים דקורטיביים המיועדים לאיזור שבין התיקרה לקיר קרניז גבוה המעניק לקיר סיום אצילי.קרניז מהודר לדקורציה דרמטית קרניזים דקורטיביים מעוטרים.לצביעה או למראה טבעי.נפלא לעיצוב הבית@ קרניז מהודר ! כולו אמירה של יופי ופאר.קרניז למראה קלאסי ואצילי קרניזים במראה עדין.אדריכילים משייכים אותו לעיצוב פנים קלאסי.              
  • 1