דקור סטאר    פרופילים דקורטיביים
03-5581590 רחוב המרכבה 26 ,א.ת חולון
לשדרג את הבית – לשמור על הכיס

מחירי הדיור המאמירים גרמו ללא מעט משפחות לוותר על החלום הישן ולשפר את תנאי המגורים באמצעות מעבר לבית חדש (רצוי כזה שרק נבנה ושיש בו חמישה חדרים, חנייה ומחסן... ) אבל בעוד שמחירן של הדירות החדשות הוא כמעט בלתי אפשרי עבור אזרחים מהמעמד הבינוני, הרי ששיפוץ קל של הבית הוא עדיין בהישג ידם של רבים. מה ניתן לעשות בתקציב לא גבוה? על כך בכתבה הבאה:

התקנת פרופילים דקורטיבים

התקנה של פרופילים דקורטיבים על התפר שבין הקירות לתקרה היא אמנם לא פעילות יקרה במיוחד, אך בהשקעה קטנה למדיי תוכלו לשוות לבית שלכם מראה של ארמון אירופי מהודר. הפרופילים הדקורטיבים הם למעשה קרניזים מגבס. היותו של הגבס חומר "רך" ונוח לפיסול, מאפשרת ליצרני הקרניזים להוסיף לפרופיל פיתוחים מהודרים בסגנון מלכותי.

למה? זה יפה, קל מאוד להתקין את הקרניזים ולצורך הדבקה של פרופילים דקורטיבים לא צריך להשבית את החיים בבית לתקופה קצרה (בניגוד לשיפוצים מסוג אחר...) וזה נותן יחס עלות תועלת כמעט בלתי נתפס.

כמה? התקנה של פרופילים דקורטיבים בחדר המגורים יכולה להתבצע כמעט על ידי כל אחד (או לפחות כל מי שלא התברך בשתי ידים שמאליות...) מחירו של "מטר רץ" של פרופיל דקורטיבי משובח אינו אמור לעלות יותר ממאה וחמישים שקלים (וברוב המקרים, אפילו פחות) כך שחיפוי כל פינות חדר המגורים לא אמורות לעלות יותר מאלף שקלים. אם תרצו לעשות זאת בכל חלקי הבית, המחיר יהיה נמוך מעשרת אלפים שקלים באופן משמעותי.

התקנת פרקט בחדרים

התקנה של פרקטים בחדרי המגורים בבית משדרגת אותו באופן מיידי והופכת אותו מ"עוד בית.." לבית משופץ. כזה שכיף להתגורר בו וכיף לא פחות לראות אותו. הפרקט מסמל יוקרה ולמרות זאת, מחירו נמוך בהרבה ממחיר בלטות מכל סוג.

למה? יפה, פרקטי (קל לנקיון, נוח, מבודד וחוסך בהוצאות חימום בחורף) זול, נראה יוקרתי.
כמה? מחירי פרקט נעים בין שלושים שקלים למטר רבוע של פרקט לימנציה זול במיוחד (שגם הוא לא נראה כל כך זול...) לבין מאה ושלושים שקלים לפרקט עץ אלון סופר איכותי. גם במקרה זה, רוב האנשים יוכלו לבצע את ההתקנה בעצמם, אך אם לא תצליחו לעשות זאת, מתקיני פרקטים מורשים יוכלו לעשות זאת עבורכם תמורת כ500 שקלים ליום עבודה...

שביל גישה או חיפוי מרפסת מדק
עד לפני מספר שנים התקנה של דקים הייתה יקרה להחריד וכפועל יוצא מכך, יכולנו לראות דקים אך ורק בבתי העשירים או במגזינים לעיצוב פנים. בשנים האחרונות, ירדו מחירי הדק בצורה חדה וכיום כמעט כולם יכולים להרשות להתקין שביל גישה או חיפוי מרפסת מדק עץ טבעי.

למה? זה נראה יוקרתי, זה יפה וזה גם נוח מאוד...
כמה? כמאה עד מאה חמישים שקלים למטר דק עץ איכותי במיוחד.

לסיכום, ביצוע של כל שלושת השיפוצים לא אמור לעלות יותר מעשרת אלפים שקל, סכום נמוך במיוחד כאשר לוקחים את העלות האלטרנטיבית בחשבון – מעבר לדירה חדשה..